2

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK: 2005 - Norges Nasjonalfugl (Europa XLI) **

Annonse nr: 5039014

Beskrivelse

Postfrisk 4-blokk. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er å det(de) tilsendte frimerket(ene).

Nye priser fra Postnord på porto fra Danmark etter 1.1.2024.

For brev opp til 100g til Norge, koster det nå DKK 50,-(NOK 80,-), over 100g. DKK 100,- (ca. NOK 160,-).

Priser på Fraktomkost fra meg.:

Ved samlet tilslag under kr. 100,- - NOK 75,-

Ved samlet tilslag over kr.100,- - NOK 37,-

Ved samlet tilslag over kr. 500,- - NOK 0,-.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt sluttfaktura.

Vinnerbudene sendes til kjøper når innbetalingen er registrert på konto.

Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden

Detaljer

Auksjonstype S
Utropspris kr 70,0070
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Annonse vist12 ganger
Slutter22.05.2024 20:52:46

Bud nå

Slutter om
  • 00

    Days

  • :
  • 00

    Hours

  • :
  • 00

    Minutes

  • :
  • 00

    Seconds

BudgiverBudDato
Laster inn bud...

Logg inn for å gi bud

Ny bruker? Registrer deg her

Glemt passord? Tilbakestill her

bjorngundk
Karakter:
(31241)

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring, DENMARK
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!