BeskrivelsePostfrisk 4-blokk. Arkivbilde. Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er å det(de) tilsendte frimerket(ene). Nye priser fra Postnord på porto fra Danmark etter 1.1.2024. For brev opp til 100g til Norge, koster det nå DKK 50,-(NOK 80,-), over 100g. DKK 100,- (ca. NOK 160,-). Priser på Fraktomkost fra meg.: Ved samlet tilslag under kr. 100,- - NOK 75,- Ved samlet tilslag over kr.100,- - NOK 37,- Ved samlet tilslag over kr. 500,- - NOK 0,-. Oppsamling over flere dager kan avtales. Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt sluttfaktura. Vinnerbudene sendes til kjøper når innbetalingen er registrert på konto. Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
Detaljer
Laster inn bud...
Bekreft ditt bud på auksjonen:
Norge NK: 2005 - Norges Nasjonalfugl (Europa XLI) **
Ditt bud på auksjonen Norge NK: 2005 - Norges Nasjonalfugl (Europa XLI) **:
Bekreft ditt kjøp:
Ditt kjøp av
bjorngundk |